crdownload uzantısı nedir, crdownload uzantılı dosyalar nasıl açılır?

murat (12492) 7 yıl önce sordu

crdownload uzantısı nedir?

crdownload uzantılı dosyalar nasıl açılır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

crdownload uzantısı nedir,  crdownload uzantılı dosyalar nasıl açılır?

crdownload, uzantısı Google Chrome tarayıcısına ait geçici dosya indirme uzantısıdır. Google Chrome üzerinden bir dosya indirme başladığınızda google Chrome dosyanın indirilen kısımlarını .crdownload uzantılı bir dosyaya kaydeder.

Dosya indirme işlemi tamamlandığında  .crdownload  uzantılı dosya indirdiğiniz dosyanın türüne çevrilir.  .crdownload  dosyası bir nevi geçici dosyadır.

Bir dosyanın uzantısı .crdownload  olarak görünüyorsa dosya indirme işlemi tamamlanmamış veya yarıda kalmış demektir.