Creatıve marka stereo hoparlör sadece 1 tanesinden ses geliyor

budyv8 (1) 3 yıl önce sordu

Creative marka hoparlörümden(stereo) pcye taktığımda sadece sol taraftakinden ses alıyorum. Farklı bir aygıt üzerinde hoparlörü denediğimde ikiside sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarından ayar yapman gerekiyor ayrıca deriver de yüklemen gerek diye biliyorum alt taraftaki linkte Creatıve'in resmi sitesinde anlatıyor ne yapman gerektiğini.

https://support.creative.com/kb/ShowArticle.aspx?sid=3783&c