Critical structure corruption windows 8.1 hatası

busra07 (1) 8 yıl önce sordu

Critical structure corruption hatasında "windivert1.1 hizmeti şu hata nedeniyle başlatılamadı sisteme bağlı bir aygıt çalışmıyor hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim acaba biri acil yardımcı olursa seviniirim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Yaşadığınız sorunun çözümü uzmanim.net sitesinde daha öncenden paylaşılmıştır.Aşağıdaki bağlantıdan çözüme ulaşabilirsiniz.

Critical structure corruption windows 8.1 hatası nasıl çözülür? (tıkla)