crpyt.7 uzantılı database acmak icin herhangi bir rootlu telefondan alınmış key dosyası olur mu?

sosyalmedya (1) 9 yıl önce sordu

Telefonumun garantisi devam ediyor.Root işlemiyle garantiden çıkıcak,bunu pek göze alamıyorum.Herhangi rootlu bir telefondan alınmış key dosyası olur mu?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Başka bir telefondan alına WhatsApp  key dosyası işe yaramaz. Key dosyası telefona özeldir.  Hangi telefondaki crpyt7 dosyasını açmak istiyorsanız o telefondaki key dosyasını kullanmalısınız.

sosyalmedya 9 yıl önce

Database aldıgım kişinin telefonunu root edipte key alabilme ihtimalim yok başka bir öneriniz var mı acaba?

hakan 9 yıl önce

Telefon sizde mi yoksa sadece dosyalar mı elinizde?

sosyalmedya 9 yıl önce

Sadece dosyalar elimde

sosyalmedya 9 yıl önce

Sanırım şifreleme mantığı değiştiği için açabilmek bu kadar zorlaştı

hakan 9 yıl önce

Evet aynen dediğiniz gibi. Key dosyası bu yüzden gerekiyor.

sosyalmedya 9 yıl önce

Peki root edilmiş farklı bir telefon hi işe yaramaz mı gerçekten denemeli miyim

hakan 9 yıl önce

crpyt7 dosyaları ile key dosyası aynı telefondan olmalı. O yuzden başka telefon işe yaramaz. roort edilmiş olması sadece key dosyasına erişim saglayabilmeniz için yoksa root'un bir anlamı yok. Sizde sadece crpyt7 dosyaları var. Key yok. Açamazsınız.

sosyalmedya 9 yıl önce

Farklı bir çözümleme yöntemi bulunmasını bekliyicem o zaman.Her türlü yöntemi demedim fakat bir türlü sonuç alamadım. Son olarak key in herhangi bir telefondan alınarak çözümleyebilmeye inanmak olmustu. Yardımlarınız için teşekkürler,İrem.

hakan 9 yıl önce

Dosyaları saklayın. Yeni bir yöntem çıkarsa o yöntem ile açarsınız.