cryptolocker virüsü tüm dosyalararımı şifreledi . Dosyalarımı nasıl açabilirim?

sevgisevgi (3) 7 yıl önce sordu

Bana bir mail geldi. E faturanız ektedir diye eki açmaya çalışırken tüm dosylarım şifrelendi bu dosyaları nasıl kurtarabilirim lüten yardımcı olun.

Toplam 2 cevap

sevgisevgi (3) 7 yıl önce cevapladı

DOSYALARIN UZANTISI ICYREK HTML OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞ

toprak34 7 yıl önce

bu tür şeyleri onaylamamalısınç onayı geri çek. soruyu sen sordun. soru açıklamasında güncelleme yapabilirsin ama soruya yazarsan kendininkini onaylama

toprak34 7 yıl önce

@alattin

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Son dönemde çıkan Cryptolocker virüsü örneklerinde gördüğüm kadarı ile bunlar, gerçek anlamda AES 256 ile dosyaları şifreliyor.  Eğer ShadowExplorer yöntemi denendi ve sonuç alınamadıysa  başka çözüm kalmıyor.  Dilerseniz iletişim bölümünden bize dosya inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Dosyalarınızı inceleyip çözümü var mı yok mu size bildiririz.