Cs;Go indirdim torrentle update yapıyorum patch yapıyorum bu çıkıyor bekliyorum 1-2 saat hiç ilerleme yok çözüm varmı antivirüsüde kapatıyorum?

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

http://i.hizliresim.com/aEv3J7.jpg

bekliyorum arkadaşlar

Toplam 1 cevap

ahmetsamil (268) 7 yıl önce cevapladı

Counter Strike : Global Offensive online bir oyundur ve 31.00 TL'dir.Onu crackli bir şekilde açmak bir hayli zordur.Belki de ihtimali yoktur.(Bir kaç arkadaşımdan duydum açabilen varmış.)

Ben de sizin gibi 1 ay uğraştım sonucunda gittim Steam indirimlerinde 12 TL'ye kıyıp oyunu satın aldım.Satın almanızı öneririm.

nizi666 7 yıl önce

teşekkürler kardeşim

ahmetsamil 7 yıl önce

Rica ederim :)