cs go kaldırır mı?

ydysn (1) 3 yıl önce sordu

Intel(R) Core(TM) Duo CPU E7300

3072mb RAM

32 bit 60 hz

Radeon X1300/X1550 series

ayrılmış video belleği 512 mb

sistem bu cs;go kaldırır mı arkadaşalr???

Toplam 3 cevap

hsyn01 (52) 3 yıl önce cevapladı

minimum sistem gereksinimleri:

  • MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
    • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
    • ( Kaynak : Steam )

Kaldırır ama kasmalar olabilir

bilalsahn0 (3) 3 yıl önce cevapladı

düşük ayarlarda kasabilir ama bellide olmaz denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Açar, ancak zevk verirmi bilemem. Ben olsam oynamazdım, RAM zaten düşük, işlemci yetersiz, ekran kartı da aynı şekilde. 10 - 20 FPS alınabilir ayarlar en düşükte. Bir dene zaten ücretsiz oyun.