cs go ms sorunum var

kullanici730819 (1) 3 yıl önce sordu

ben 2 haftadan beri bunu düzeltmeye çalışıyorum bilgisayarımın özellikler:rtx2060 intel core i5 9400f 16gb ram

ve internetim 70 ping bir tek cs go da ışşınlanıyorum adam önümdeyken vuramıyorum ms:30.758 oluyo normalde 0.020 olması gerekirken

mesela rocket league böyle bişey yok oyun akıyo cs go yu sildim tekrar yükledim 2 sefer hala oluyo

not:pcim güncel ısınma sorunu yok internetim kabloyla bağlı pc daha yeni alındı internet değiştirdim gene oluyo oyunla alakalı youtubeden baktım sorunun çözümünü buldum yaptım gene düzelmedi

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Rekabetçide mi oluyor, yoksa ölüm maçı, basit eğlence gibi modlarda mı oluyor? Oyundayken MSI Afterburner ile sıcaklıklara bakar mısın? Yalnız MSI Afterburner çalışmayacaktır, çalışması için başlatma kodlarına şu kodu yaz;

  • -allow_third_party_software

Bunu yazdıktan sonra MSI Afterburner çalışacak. Sıcaklıklara bak.

kullanici730819 (1) 3 yıl önce cevapladı

hepisnde oluyo basit eğlencede ölüm de bütün oyun modlarında bitek yoldaşda az oluyor

foto atamıyorum söyliyim derceyi 53 dercenin bi üstünde mV var oda 0

sol taraf:1365mhz

sol taraf aşşası:7000mhz

başka bişey varsa soyleyebilirsiniz

hydra 3 yıl önce

Başka online oyunlarda oluyor mu? İnternet ile alakalı bu durum. Diğer oyunlarda olmasa da internetle de alakalı olabilir.

kullanici730819 3 yıl önce

diğer oyunlarda hiç olmuyor