CS:GO Nvidia FreeStyle çalışmama sorunu (ÇÖZÜM)

hydra (3800) 3 yıl önce sordu

ALT + F3 yapıyorum FreeStyle ( Oyun Filtresi ) çalışmıyor aşağıda ki hatayı veriyor, ne yapmam lazım ?

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Öncelikle oyundan çıkalım.

Steam Kütüphanemize giriyoruz.

CS:GO'ya sağ tıklayıp özellikler diyoruz.

Açılan Ekran'da " BAŞLATMA SEÇENEKLERİNİ AYARLA... " kısmına tıklıyoruz.

Ve Başlangıç kodu olarak " -untrusted " yazıyoruz. Bu kodu yazdıktan sonra sorununuz düzelecek ve FreeStyle kullanabileceksiniz. Yalnız bu kodu girdikten sonra güven faktörünüz düşecek karşıya güven faktörü düşük olan adamlar gelecek, ancak bu sorunun çözümü bu şekilde untrusted kodunu girmeliyiz.