CS:GO oynarken klavyenin dili değişiyor

ahmet5847 (92) 6 yıl önce sordu

Merhaba, CS:GO oynarken klavyem ingilizce moda geçiyor. Ne yapmam lazım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı
  • Denetim Masası'nı açın
  • Sağ üst köşedeki arama bölümüne "giriş yöntemlerini değiştir" yazın ve gelen sonuca tıklayın
  • Karşınıza gelen ekranda Türkçe yoksa Dil ekle diyerek Türkçeyi seçin
  • Türkçe seçildikten sonra Türkçe olmayanların hepsini kaldırın oradan, sadece Türkçe kaldığı için artık ingilizceye geçmeyecek

ahmet5847 6 yıl önce

@farurhenho araştırıpdamı bana cevap yazdın yoksa biliyomuydun :D

omercik 6 yıl önce

bu tarz şeylerle her gün haşır neşirim, araştırmama gerek yok bildiğim bir konuydu @ahmet5847