CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

hydra (3800) 3 yıl önce sordu

VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nedir?

VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

VAC nedir?

VAC ban nedir?

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

VAC Oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nedir?

VAC Oyun oturumununz doğrulayamadığı zaman meydana gelen bir hata, çözümü basit.

VAC Oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

Aşağıda çözüm yolları gösterilmiştir.

1 - ) Oyunu Yeniden başlatmayı deneyin.

2 - ) Steam'i kapatıp açmayı deneyin.

3 - ) Oyun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.

4 - ) Arka planda CCLeaner gibi üçüncü parti uygulamalar açıksa kapatıp tekrar deneyin.

5 - ) Sistemi yeniden başlatmayı deneyin.

6 - ) Modem'i kapatıp açmayı deneyin.

7 - ) Modem'i fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyin.

8 - ) Eğer oyuna " -allow_third_party_software " başlatma kodu ile giriyorsanız kodu kaldırarak deneyin.

VAC nedir?

VAC, CS:GO'nun " sözde " Anti-Cheat sistemi. VALVE'ın geliştirdiği oyunlarda VAC bulunmaktadır. Pek faydası olmasada sonuçta bir Anti-Cheat.

VAC ban nedir?

VAC ban, Valve Anti-Cheat sayesinde CS:GO'nun oyun dosyalarında meydana gelen değişiklikleri tespit edip oyun sunucularından kalıcı olarak yasaklanma almanıza sebep olan bir ban türü. Oyuna enjekte edilmiş .dll dosyaları da VAC ban'a sebep olur. Anti-Cheat'in Hata yapma olasılığı %0.000001'dir. Hiçbir şekilde ban'ın açılmasını sağlayamazsınız, Steam destek ban'ı kaldırmaz, ticket'lar a da cevap vermezler.