CS:GO'ya tıklayınca 15400 mb yükle yazıyor

birhankg (21) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar sabah csgo oynadım akşam geldigimde oyuna tıkladım ve tıkladığım an csgo yüklemek üzeresiniz diyor oyunu steamdan aldım steam klasörüne baktım csgo yüklü ama açtığımda yükleyin yazıyor

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Güncelleme gelmiş olabilir mi? Belki onu yapmanı istiyordur.

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

Oyunun Dosyalarını Kontorlunu yap cs go üzerin özellikler diyip dosya bölümüne girip dosyaların bütünlügünü kontrol et...

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemelen Güncelleme gelmiştir. banada bende yüklemek zorunda kaldım