csgo.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü nedir?

kullanici333445 (1) 4 yıl önce sordu

csgo.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü nedir? Hata şu: C:\windows\system32\d3dx9_43.dll programı üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Program özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. Hata kodu 0xc000012f

Toplam 3 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

d3dx9_43.dll

Verdiğim linkten 32 bitse 32 bit'i 64 Bitse 64 Bit olan versiyonunu indir ve dosyayı

C:\Wındows\System32'ye dosyayı at.

Edit : https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 bunu indir.

kullanici333445 (1) 4 yıl önce cevapladı

2 tane aynı dosya vamış zaten diyo ne yapiyim

infinity 4 yıl önce

Değiştir de oyuna gir. @kullanici333445

kullanici333445 4 yıl önce

dediğini yaptım olmadı

infinity 4 yıl önce

directx güncelle veya tekrar indir editledim yorumumu @kullanici333445

kullanici333445 4 yıl önce

girdim microsoft sitesine güncelle dedim güncelleme zaten yüklü diyo sürümü de diretx11 diyo dxdiagdan baktım diretx11 yüklü

kullanici333445 4 yıl önce

diretx12 de yükledim olmuyo

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

csgo.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü için şunu dener misin?

  1. Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır penceresi karşına gelir.
  2. Buraya şunu yaz ve enter tuşuna bas: %systemroot%\system32
  3. Bu komut  system32 klasörünü açar. Burada şu dosyayı bul ve sil: d3dx9_43.dll
  4. Daha sonra şu linke git: https://www.microsoft.com/en-us/Download/confirmation.aspx?id=35
  5. Buradan Direcx kurulum dosyasını indir ve kurulumu gerçekleştir.

kullanici333445 4 yıl önce

bidaha csgo filan oynamıcam allah belasını versin olmuyo kardeşim olmuyo olmuyo yeter artık allah belasını versin bu pc nin

kullanici333445 4 yıl önce

çıkmıyo o dosya 43

kullanici333445 4 yıl önce

43 çıkmıyo

kullanici333445 4 yıl önce

tamam çıktı yaptım yine olmadı

kullanici333445 4 yıl önce

yemin ediyorum pcyi kırcam