.csv dosyası Firefox'a nasıl aktarılır? Firefox'a dışarıdan hesap nasıl aktarılır?

hydra (3802) 3 yıl önce sordu

.csv dosyasını Firefox'a nasıl aktarılır?

Firefox'a dışarıdan içeriye hesap nasıl aktarılır?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Firefox arama kısmına "about:config" yazıyoruz.

"Riski kabul ederek devam et" seçeneğine tıklıyoruz.

Buraya " signon.management.page.fileImport.enabled " yazıyoruz ve sağda kırmızı ile işaretlenmiş yere tıklayıp ortadaki false yazan yerin true olmasını sağlıyoruz.

Sağdan üç çizgiye tıklayarak "Hesaplar ve parolalar" kısmına tıklıyoruz.

Buradan "Dosyadan içe aktar..." seçeneğine tıklıyoruz.

Çıkan menüden .csv uzantılı dosyayı seçip ekliyoruz ve artık hesaplarınızı içe aktarmış oldunuz.