Cyberghost vpn önerir misiniz?

mutecessis (216) 4 yıl önce sordu

Cyberghost VPN önerir misiniz?  Daha önce Cyberghost VPN alıp kullanan var mı?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Ben inceleyeyim dedim ama sitesine Türk Telekom üzerinden erişmek mümkün olmadı. Cyberghost vpn web sitesine ben erişemedim. Yasaklı olan VPN yazılımlarından biri olabilir. https://nordvpn.com/ bakabilirsin. Daha önce kullanmıştım memnun kalmıştım.

mutecessis 4 yıl önce

Nordvpn gayet güzel ama dolar kuru nedeniyle pahalı,ghost vpn i kullanmanın bir yöntemi var mıdır? @alattin

alattin 4 yıl önce

@mutecessis VPN sunucularını engelliyorlar. Kullanmanın bir yolu olmuyor bu durumda. Sen deneme sürümünü indirip çalışıyor mu kontrol edebilirsin. Belki sadece sitesine erişim engellenmiştir.

mutecessis 4 yıl önce

Teşekkür ederim CyberGhost indirimi sona erdi tekrar indirime girdiğinde deneme sürümünü aktifleştirip deneyeceğim.

andromobil (74) 4 yıl önce cevapladı

Psiphon Ve Hotspot Veya Vpn İnf Dene Vpn İnf telefonum da Yüklü Ve güvenlidir Sınırsız dır