D klasörü boş görünüyor

krykskn (1) 8 yıl önce sordu

merhaba bir konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. bilgisayarımda D ye erişemiyorum. içindeki film foto gibi dosyalar görünmüyor. var olan bi klasörü açmaya kalktıgımda ise klasöre erişim izniniz yok diyor. ne yapabilirim? yardımcı olabilirseniz sevinirim

Toplam 3 cevap

akeskin (1) 8 yıl önce cevapladı

"sorunun çözümü gayet basit.
Eğer virüs klasör ve dosyaları gizlediyse windowstan gizli dosyaları göster işe yaramıyor.
Çözüm:
1- Komut istemine girin ( Çalıştırdan cmd)
2-hangi sürcünüzdeki klasörleri açmak istiyorsanız o sürücüye geçin ( örnek d: yazın enter tuşuna basarak)
eğer c sürücüsü sorunlu ise iki kez cd .. yazın entere basın ve komut istemini c:\> haline getirin
3- attrib -h -r -s /s /d *.* yazın entere basın
1-2 dakika içinde tüm klasör ve dosyalar açılacaktır."
Alıntıdır.

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

başlat / gizli dosyaları göster yaz çıkınca gizlidosyaları göster tikini at

korunan işletim sitmi dosyaları gizle tikini kaldır ve uygula ve tamam de

krykskn (1) 8 yıl önce cevapladı

maalesef  tavsiyeriniz işe yaramadı

=(