Dailymotion'dan HD kalitede video nasıl indirilir?

dumevale (8) 5 yıl önce sordu

Dailymotion sitesinden HD video indirmek istiyorum. Eskiden Google'a 'Dailymotion HD video indir' yazıp, çıkan sitelere tıklayıp, video linkini oraya yapıştırınca direkt indirme oluyordu. Şimdi ise hangi siteyi denesem hep hata veriyor.. Ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

IDM programını dene hem kolay kullanımı hem de daha akıcı video indiriyor.

IDM nedir? IDM ne işe yarar?

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Ayrıca ücretsiz Xtreme Download Manager ile indirebilirsin: Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?