Dailymotion'dan nasıl video indirebilirim?

jewodev (1) 4 yıl önce sordu

Dailymotion'dan nasıl video, HD/FHD video indirebilirim? Web sitesine 'Dailymotion HD video indir' yazdım, çıkan her siteyi denedim, bir kaç program da indirdim ve öyle denedim ama yine olmadı...

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

https://uzmanim.net/soru/xtreme-download-manager-nedir-xtreme-download-manager-nasil-kullanilir/88187 bunu denesene. Bu işe yarıyordu. IDM kullanıyordum. Sonra sürekli crack vs uğraşmaktan sıkıldım. Bu iş görmeye başladı.