"Dance of the Hillary" videosu virüs mü içeriyor ?

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

LÜTFEN DİKKAT!

Dance of the Hillary isimli bir video gelirse sakın açmayın Asayiş dairesi ilgili personeli taraflından bildirildi. Tüm mobili formatlayan çok tehlikeli bir virüs içeriyormuş. Mümkün olduğunca çok kişiye bildirin lütfen.

Toplam 3 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

"Dance of the Hillary"  böyle bir virüs yok. Bu bilgisayar dilinde Hoax (şaka) tabir edilen bir olay.

Insanlar zaman zaman bu tür bilgileri paylaşıyor. Fakat bu birilerinin uydurmasından başka bir şey değil. Henüz dünya tarihinde video üzerinden bulaşan bir virüs yok.

O yüzden böyle bir paylaşım görürseniz, gülün geçin.

ataberk11 7 yıl önce

teşekkürler

toprak34 7 yıl önce

teşekkürler bende sosyal medyada gördüm

alattin 7 yıl önce

zaman zaman birileri bunları uyduruyor @hamburger

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

LÜTFEN DİKKAT

Dance of the Hillary isimli bir video gelirse sakın açmayın Asayiş dairesi ilgili personeli taraflından bildirildi. Tüm mobili formatlayan çok tehlikeli bir virüs içeriyormuş. Mümkün olduğunca çok kişiye bildirin lütfen.

doksanciarif (1) 7 yıl önce cevapladı

Video veya uygulamayı indirmedigin sürece virüs mirüs bulasamaz