DarkCometRat virüsü bilgisayarıma bulaştı, nasıl silerim?

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

DarkCometRat virüsü bilgisayarıma bulaştı, nasıl temizlerim?

DarkCometRat virüsü nasıl temizlenir?

Toplam 1 cevap

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle buraya tıklayarak DarkCometRatRemover dosyasını indirin. (RAR olmayabilir)

İnen setup dosyasını açtığınızda, sağ altta "Scan" yazısına tıklarsınız ve 1. resimde görüldüğü gibi tarama yapmaya başlar, biraz bekleyin. Daha sonra 2. resimde olduğu gibi şayet virüs bulursa size söyleyecek. Bulunan virüsü temizlemek için "Cure Threats" yazısına tıklayın ve temizleme işleminin bitmesini bekleyin. Geçmiş olsun, iyi günler...

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@editor tesekkur reyiz :D