DDR2 anakartlı bir sistemde Pentium 4 işlemci kullanabilir miyim?

ardavarol (3) 6 yıl önce sordu

Merhaba tam emin olmadığım bir şeyi sormak istiyorum. DDR2'li bir anakartı olan sistemde Intel Pentium 4 işlemci kullanabilir miyim? Çünkü çok eski bir işlemci ve bazı kişiler DDR2'de kullanmanın mümkün olduğunu söylüyor. Sizce Pentium 4, DDR2'li bir anakarta uyar mı? Yoksa daha orta i3 veya Intel Core 2 Duo gibi bir işlemci mi olması lazım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Herhangi bir sorun çıkmaz, kullanabilirsin.

ardavarol 6 yıl önce

sıkıntı o değil yalnız yuvalar uyarmı acaba bu biraz benim dikkatimi çektide ?

omercik 6 yıl önce

anakartının marka ve modeli nedir? @ardavarol

omercik 6 yıl önce

Pentium 4 işlemci demişsin ama işlemci numarası ne tam olarak? @ardavarol