Debian Usb ye nasıl yazdırılır

andromobil (74) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar usb den yazdırdım ama passwordda hata verdi bende anlamadım acaba yanlış mı yazdırdım

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Debian ISO dosyasını USB belleğe mi yazdırmada sorun yaşıyorsun? Ne hatası alıyorsun?

andromobil 1 yıl önce

Abi virtualbox da kurdum gibi bir kurulum olmuyor virtualbox da mesala siyah ekranda şifre istemiyor ama usb ile yapınca istiyor bende acaba bir yerde hatamı yapdik diye sormak istiyorum usb ye yazdırma da sorun yok ama