Deep Freeze 7.51 Şifresi Kırılmıyor

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

iyi günler

Mahallenin bilgisayarcısı gibi bişeyim en ufak bişeyde konu komşu çağırır yardımcı olurum elimden geldiği kadar. 1 saat önce bi bilgisayara baktım. virüs girmesin diye birisine format attırdıktan sonra Deep Freeze yükletmiş. Şifresini bilen yok. Kaldırmak istiyoruz. Uğraştım şifresini kıran bazı yazılımlarla ama fayda etmedi. 7.51 versiyonunun şifresini kırmayı bilen var mı acaba. En korumalı versiyonu olarak geçiyor. Her yazılım işe yaramıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

win7 ultimate x64

murat 7 yıl önce

Sorun çözüldü mü?

araz01 7 yıl önce

Evet çözdük.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

önce bu porogramı indirin  bilgisyarı güvenli modda başlatın IObit Uninstaller ile kaldırın http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

yine olmadıysa deep freeze yükletmeden önceki bir tarihe sisteminizi geri alırsanız sistemden kalkmış olacaktır

araz01 7 yıl önce

sorun şurda bişe indiremiyorum. hani indirsem de bilgisayar kapanıp güvenli modda açılınca yine yazılım silinecek. ağ ile güvenli modda açıp öyle indirsem olur mu acaba

candan 7 yıl önce

yine olmadıysa deep freeze yükletmeden önceki bir tarihe sisteminizi geri alırsanız sistemden kalkmış olacaktır

araz01 7 yıl önce

bios yani?