Deezer ses sorunu

efe (65) 4 yıl önce sordu

Deezera girince şarkı çalıyor ama ses gelmiyor. Yotube vb. sitelerde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Sistemimhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-z580-intel-core-i5-3210m-2-5ghz-6gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-59-348004-pm-bd301419

darkcrak 4 yıl önce

Ne zaman başladı bu sorun?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Deezer da ses yok sorunu yaşıyorsan sorun genelde tarayıcı kaynaklı oluyor. Hangi tarayıcısı kullanıyorsun? Chrome kullanıyorsan Firefox ile dene ya da Opera ile.

Chrome kullanıyorsan tarayıcı verilerini silmek bazen çözüm oluyor (CTRL + SHIFT + DEL tuşlarına basarsan gelen ekrandan)  Ya da tarayıcı ayarlarını sıfırlayabilirsin.

efe (65) 4 yıl önce cevapladı

altı ay - bir yıl oluyor.

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Deezer kullanma derim Spotify kullan bence en iyi ama en iyi şarkı uygulaması Spotify.