Defender'dan tarama yaptığımda 1 tehdit bulundu diyor fakat eylem gerektirmiyor yazıyor

tosun (1) 2 yıl önce sordu

Microsoft Defender uygulamasında tam tarama ve hızlı tarama yaptığımda 1 tehdit bulundu diyor fakat Defender uygulamasını açtığımda eylem gerektirmiyor diyor ve görev çubuğundaki defender uygulasında yeşil tik var. Fakat 1 tehdit blunduğunu söylüyor. İzin vermiş olduğum herhangi bir şey yok. Koruma geçmişi temiz, izin verilen tehdit yok. Kaspersky uygulaması ile tam tarama yaptığımda tehdit yok diyor fakat Defender 1 tehdit bulundu diyor, bu nedir? Sorun teşkil eder mi?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Windows defender virüs silme konusunda başarısız. Bilgisayarınızı Malwarebytes ile taratıp çıkan virüsleri temizleyebilirsiniz.

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Koruma geçmişinde herhangi bir uyarı görmüyorsan sorun yoktur diye düşünüyorum. Bu uyarıyı verdiğinde uyarı penceresine tıkladığında detayları görüyor olman lazım. O detaylar önemli.