Defender uygulama ve tarayıcı denetimi hatası

ahmet34 (1) 3 yıl önce sordu

attıgım lınkde hatanın resmi var bunu nasıl kaldırabilrim. ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 3 yıl önce cevapladı
  •  + R basarak çalıştır penceresini açın.

  • Çalıştır ekranına regedit yazıp ardından enter tuşuna basın.

  • Kayıt defterinde şu yolu izleyin ;
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender
  • Windows Defender seçiliyken , sağ tarafta bulunan DisableAntiSpyware seçeneğine sağ tıklayıp ve Sil'i seçin.

  • Bu işlemleri yaptıktan sonra sistemi yeniden başlatarak durumu denetleyin.

>> Detaylı bilgi için bu linke tıklayın. <<

> Windows Defender haricinde herhangi bir antivürüs yazılımı varsa kaldırıp durumu tekrar denetleyin.

> Eğer yine olmazsa yeni kullanıcı hesabı oluşturmak bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.