Değiştirilen İnstagram Hesap Adını Tekrar Geri Alma

birmisafir (8) 4 yıl önce sordu

Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce instagram kullanıcı adımı değiştirmiştim sonra pişman olup eski ismimi yeniden almak istedim. Profili düzenle kısmından eski ismimi tekrar almaya çalışınca da ''Bu kullanıcı adı alınamıyor.'' diyor. help@instagram.com'a ingilizce olarak da mail attım ama geri dönüş yapmadılar.

Eski ismimi tekrar almam mümkün mü acaba?

Teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Eğer eski ismin varken hesabını kapatma gibi bir şey yapmadıysan tekrar o ismi alabiliyor olman lazım aslında. Instagram'ın arama bölümünde o eski ismi arattın mı acaba birisi almış olabilir mi onu?

birmisafir 4 yıl önce

Hesabım ayni. Değiştirmedim. Eski kullanıcı adımı birkaç saat içinde tekrar almaya çalıştım ama olmadı. O süre zarfında da ismimi başkasının aldığını düşünmüyorum. Ayrıca ismimi arattığımda da herhangi bir hesap gözükmüyor.