Delete Ve Backspace Tuşları Çalışmıyor

keremay773 (1) 4 yıl önce sordu

Backspace tuşu hiçbir şekilde çalışmazken Delete tuşu sadece silmek istediğin şeyi Mouse ile seçtiğinde çalışıyor.

darkcrak 4 yıl önce

Diğer tuşlarda sorun var mı? Ne zaman bu sorun çıktı bir şey indirdikden sonra mı?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Klavye ayarlarını kontrol etmende fayda var. Del tuşu seçili olanı siliyorsa fiziksel bir sorun yok demektir. Klavye ile ilgili bir program yükledin mi?

Sorun ne zaman, nasıl ortaya çıktı biraz bilgi vermen gerekiyor.

Not defterini aç bir şeyler yaz ve bu iki tuşu dene bakalım çalışıyor mu.