DELL İnspiron n5010 Power Tuşu (Tetik Tuşu) ve Kartı Taktıgım Yuva Da Sorunlu

ercan5555 (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba,

Dell İnsipiron n5010 modelinde bir laptop'um var laptopun içini temizleyim derken power tuşuna ve yuvasına zarar verdim, Yuvasının değişme şansı varmı illa anakart mı değişecek Yardım lütfen.

Toplam 1 cevap

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Tamirciye götürbilirsin bi onlar baksın . yada parça değiştirebilirsen kendin değiştirebilirsin.

turansmsk10 7 yıl önce

Ben cevabı yazdım bu kadar sende cevabın yanındaki onay tuşuna tıklayabilirsin başka çare yok çözüm yani parça değiştirebilirsin saygılar :)