Dell vostro 3500 Windows 11 pro işletim sistemindeki disk bölümlerdirme sorunu

gorele28 (387) 1 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar ben Dell vostro 3500 marka modellik laptop aldım ubuntu işletim sistemi ile birlikte geldi Windows 11 pro işletim sistemi kurdum c diski ve d diski oluşturdum format ekranında format işlemi bittikten sonra d diski görünmüyor

Toplam 1 cevap

gorele28 (387) 1 yıl önce cevapladı

sorunu rufus programıyla Windows 11 ISO dosyasını yazdırırken GPT Bölümünü seçince kaç Diske ayırırsanız ayırın sadece C diski gözüküyor MBR Bölümünü seçip yazdırırsanız kaç Disk ayırırsanız görünür format sonrası