Deniz bank internet bankacılığından geçmiş dönem kredi kartı hesapları nasıl bakılır

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

Deniz bank internet bankacılığından geçmiş dönem kredi kartı ekstreleri nasıl bakılır bilgisi olan yazabilirmi

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Deniz bank ekstre bilgilerinizi sorgulamak için 444 0 800 nolu telefonu arayın.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Denizbank son 6 ekstre bilgisini sunuyormuş.  Kredi kartlarının listelendiği ekranda genelde olur.  Kart Hareketleri / Ekstreler gibi bir adı olabilir.