dinozororg virüsü nasıl temizlenir?

alome6134 (1) 4 yıl önce sordu

selamın aleyküm pc her açılınca microsoft eadge tarayacısını açıp dinozororg sitesini giriyor nasıl silebilirim? dinozororg  virüsü nasıl temizlenir?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına reklam virüsü bulaşmış görünüyor. Malwarebytes programıyla sağlam bir temizlik yaparsan sorun çözülecektir. Malwarebytes kullanımı ve indirme linki https://www.youtube.com/watch?v=CUFqKuwP6lc

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Bahsettiğin Dinoraptzor.org olabilir mi? Burada anlattım: Dinoraptzor.org virüsü kaldırma bunu yap sorun çözülür.

Aynı zamanda Malwarebytes ile de tarat bilgisayarın temizlensin.

alome6134 (1) 4 yıl önce cevapladı

arkadaşın bahsettigi antivirüsü kurdum ve geçti çok teşşekürler uzman net