DirectX 11 nedir ve ne işe yarar?

lucas77 (199) 6 yıl önce sordu

Merhabalar Homefront oyunun grafik ayarlarında DirectX 11 seçeneği var hemen yanında da bir tane tik işareti var kaldırsam ne olur açsam ne olur bir fikriniz varmı ? Nedir bu DirectX

Toplam 3 cevap

isimyoktr (3) 6 yıl önce cevapladı

direcx11 microsoft un yapnis oldugu oyunları açmaya yarayan ek pakettir.

örn:gta sa, gta v gibi nerdeyse he oyunda gerekli olan bir programdır.

açmanızı tavsiye ederim..

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı
combine (9) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba bende DirectX 12 olarak gözüküyor yani 11 versiyonunuda kaldırabilirmi ? şimdiden teşekkürler