Discord hesabım devre dışı bırakıldı, hesabımı nasıl geri alabilirim?

eljader167 (1) 3 yıl önce sordu

Bugün discord uygulamasında " hesabınız devre dışı bırakıldı " bildirimi geldi, mail ile desteğe itiraz ettim ama yoğunluk nedeniyle ilgilenilmedi. 2 Tane sunucum var toplam 9.5K ben sunucularımı nasıl geri alabilirim ya da hesabımı nasıl açtırabilirim?

Toplam 1 cevap

mehmeeet (1) 3 yıl önce cevapladı

Öncelikle Sebebini öğrenmelisin

Eğer self-bot ise discord hesabını artık açtıramassın

Mail yolu ile tekrar gönder

Eğer sunucularında yüksek yetkili birisi varsa yeni hesap oluşturup ondan yetki iste

Başka bir yol yok.