Discord kitaplık bölümü gözükmüyor?

bl4lev (790) 3 yıl önce sordu

Discord uygulamasında kitaplık bölümü gibi seçenek bulunmuyor bu bölümü nasıl aktif edebilirim?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba, ilk olarak karşılaştığınız sorunun bir hata olmadığını baştan belirtmemiz gerekiyor!

Kitaplık bölümü nasıl aktif edilir?

Çark basarak kullanıcı ayarlarına ulaşıyoruz

Uygulama ayarları kategorisinden Görünüm seçeneğine tıklıyoruz

Kaydırma çubuğunu Gelişmiş bölümüne gelene kadar aşaği doğru kaydırıyoruz

Oyun kitaplığını göster seçeneğini kapalı olarak görüyorsunuz yanındaki kutucuğa basarak mavi tik çevirmeniz gerekiyor

bu işlemler sonrası kitaplık bölümü aktif olarak uygulamanıza eklenecektir.