Discord sayfasindan fl studio muzik programi icin crack linki aldim dosya guvenli midir sizce?

serhamit221 (3) 4 yıl önce sordu

Dosya yi indirdigim zaman virus bulasicagindan korkuyorum, tarattigimda da bazen supheli oldugunu soyluyor, bazen temiz veriyor anlayamadim. Dosyanin temiz olup olmadigini soylerseniz sevinirim. Ben bir discord sayfasindan fl studio muzik programi icin crack linki aldim dosya guvenlimidir sizce ?

Iyi gunler dilerim.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Crack işi riskli iştir, ancak bilindik sitelerden indirirseniz virüs bulaşma olasılığı azalır. Linke baktım aynı dosya bendede var şuanlık bir sıkıntı yok.