Discord yazmayi nasıl kapatabilirim

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba discord sunucusu açtım kanallr falan tamam ama kurallara yazı yazıyorlar ben yazmayı kapatmak istiyorum orda nasil yapabilirim

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Hangi kanal ise ona kanalı düzenleye tıkla orada "üye için mesaj gönder" seçeneğini devre dışı bırakma gibi bir şey vardır.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho mobilde bulamadm

omercik 5 yıl önce

Mobilde o kadar yönetimsel seçenekler yoktur belki. Ben de Discord'u pek bilmiyorum. Bilgisayardan bak bir de @fakiradam

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Mobilde kanal ayarı yapamazsın belirli ayarlar var sadece bilgisayar üzerinden yapman gerekiyor (kurallar kanalı) yanında cark olacak (İzinler) bölümüne girerek kapatabilirsin (Yazi izinleri) göreceksin mesaj gönderi x işareti olarak ayarla