Discord yüklerken KERNEL32.dll hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

ses1842 (64) 3 yıl önce sordu

Discord'u yüklerken " SetDefaultDIIDirectories yordam giriş noktası, KERNEL32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı " hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim?

ses1842 3 yıl önce

Youtubede birkaç videoya bakıp yaptım ama düzelmedi hata veriyor halen.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows 7'de bu sorunu şu şekilde çözebilirsin.

Çözüm:

İlk olarak bu güncellemeyi indir fakat Windows mimari sürümün hangisi ise onu indirmeni öneririm.

Güncellemeyi yaptıktan sonra bilgisayarını yeniden başlat ve .NET Framework'u indirin aşağıdaki linkten.

.Net Framework'u indirdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve ardından Visual C++'ı indirin, kurun.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Discord'u kurabilirsiniz bilgisayarınıza.