Diskimi başka bir bilgisayara harici olarak bağladıktan sonra kurtarma cd'si oluşturma ?

teknik58 (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba,

Masaüstü bilgisayarım mavi ekran vermeye başladı ve hiçbir şekilde açamadım.Güvenli mod olumsuz, başlangıç kurtarma olumsuz.Daha önceden malesef kurtarma diski oluşturmadım.Sizlere sorum şöyleki ;

Diskimi söküp başka bilgisayara harici olarak bağladıktan sonra, Kurtarma diski oluşturabilirmiyim ? Nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

kurtarama cd si oluşturmak için geç kalmışınız oluştursanız dahi şimdiki haliyle oluşturabilirsiniz

hatalı yedekleme olurdu

bilgisayarınızın içindeki verileri alabilirsiniz resim video vs sonrada format atarsınız

 açılmayan bilgisayardan veri kurtarma progamı http://www.gezginler.net/indir/ultimate-boot-cd-for-windows.html