Diz üstü bilgisayar önerisi

rzgr (17) 4 yıl önce sordu

Merhaba. 3000 3300 civarı diz üstü bilgisayar ne alınmalıdır? Almışken iyi bir şey almak istiyorum. Hem performans olarak hem sağlamlık olarak.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Asus X407UB-BV234 Intel Core i5 7200 4GB 256GB SSD MX110 Freedos 14" Taşınabilir Bilgisayar

https://www.hepsiburada.com/asus-x407ub-bv234-intel-core-i5-7200-4gb-256gb-ssd-mx110-freedos-14-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000NXGFR?magaza=Sesapc

SSD olması önemli. Aynı zamanda i5 işlemci.

rzgr 4 yıl önce

Hocam başka bir öneri va mı

rzgr 4 yıl önce

Toplamaya Ne dersiniz olur mu

darkcrak 4 yıl önce

Laptoplar a ram takıla biliyor yani ram ı arttırıla biliyor ve sdd de arttırıla biliyor. @rzgr

murat 4 yıl önce

@rzgr Toplama da olabilir tabi. Ama toplama bilgisayarlar daha sorunlu olabiliyor.

rzgr 4 yıl önce

Daha iyi bir ürün yok mudur? Ekran kartı çok düşük

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Eğer Laptop zorunlu değilse masaüstü önerebilirim performanslı olur.

rzgr 4 yıl önce

Hocam masaüstü önerinizi de alayım ama laptop daha öncelikli olur