Dizibox'a giremiyorum. Dizibox açılmıyor çözümü nedir?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Dizibox sitesinden film izlemek için dizibox.com adresine girmeye çalıştım ama site açılmıyor. Dizibox neden açılmıyor?

Dizibox'a nasıl girilir? Dizibox nasıl açılır?

Toplam 5 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Dizibox'a ne oldu? Dizibox neden açılmıyor?

Aralarında dizibox.com sitesinin de bulunduğu bazı dizi izleme sitelerine erişim engeli getirildi. Bu nedenle dizibox.com açılmıyor Türkiye'den girilmiyor.

Eğer sizde dizibox açılmıyorsa bunun sebebi erişim engeli getirilmiş olmasıdır.

Dizibox nasıl açılır?

Dizibox'un yeni güncel sitesi olan https://www.dizibox.pw/ adresine giderek siteye erişim sağlayabilirsiniz. Artık Dizibox'a yeni dizibox.pw adresinden girebilirsiniz.

turan155 (9) 1 yıl önce cevapladı

bende erişemedim. google a yazdığımda uzmanim.net sitesinden güncel adresi öğrenmeye çalıştım ama bulamadım. üye olup bilgi vermek istedim. benimle aynı durumda olanlar için bilgi olması adına güncel yabancı dizi izleme için dizibox ın adresi dizibox.tv olmuş.

herkesin bilgisi olsun. teşekkürler.

hakan 1 yıl önce

Bu başlıktaki linkleri kaldırmama rağmen ısrarla ek link verdiğin için ve sorulara sadece cevap vermiş görünmek için bir şeyler yazdığın için hesabın kapatılmıştır.

shelter (1) 1 yıl önce cevapladı

yabancidizi.pw adresine erişim sağlayamıyorum. güncel adresi nedir ? yabancidizi adresinde üyeliğim vardı. Tüm bilgilerim gitti. Bilen varsa link atabilir mi. tarayıcıya yazdığımda erişemiyorum.

frooze (1) 6 ay önce cevapladı

yeni adresi dizibox.in

buse36 (1) 6 ay önce cevapladı

Araştırmalarım sonucu üye oldum ve benim çektiğim eziyeti çekmemeniz için paylaşıyorum. uzmanim.net google da ilk çıkıyor. bu yüzden paylaşıyorum.

Yeni kapanan;

yabancidizi.pw 'nin yeni adresi yabancidizi.pro

dizibox.tv'nin yeni adresi dizibox.in

sinemafilmizle'nin yeni adresi sinemafilmizle.com.tr

filmizlesene.vip'in yeni adresi filmizlesene.pro

dizilab.org 'un yeni adresi dizilab.com