Dizüstü bilgisayar kasasındaki çizik nasıl giderilir?

kullanici860251 (1) 3 yıl önce sordu

Dizüstü bilgisayarım alüminyum kasa nasıl çizildi açıkcası bilmiyorum. Nasıl giderebilirim?

Mikrofiber bez ile birkaç kez laptopu sildim tozlardan arındırmak için ondan dolayı olmamıştır sanırım.

Toplam 2 cevap

oguzhan08 (45) 3 yıl önce cevapladı

biraz arabaya şe apar gibi olcak ama olsun onunla aynı renkte bir şey ile boyayailirsinçok fazla belli etmeden

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

 Çizik Giderici Pastalar var. Ama değer mi bilemem. Bunlardan birini alabilirsin.  Ben olsam o çiziğe o kadar takılmam mesela. Zamanla zzaten varlığını bile unutursun.

Sonax'ın sanırım  Çizik Giderici Pastası vardı iş görüyordu. Ama çiziğin derinliği önemli.  En ucuz yöntem o alanı benzer bir renk ile boyaman olur. Mesela benzer bir oje bulursan onunla kapatabilirsin. Evet oje. En ucuz çözüm olur. Siyahta işe yaramıştı ;)