DİZÜSTÜ BİLGİSAYARIM RAMİ ÇOK KULLANIYOR !!!

kahramanca42 (61) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar dediğim gibi bilgisayarım rami çok kullanıyor. Fotoğrafta göründüğü gibi 2GB RAM kullanıyor hatta 3.10 a kadar çıktığı olmuştu sadece bu programlardan.Nasıl düzeltebilirim ?

http://i.hizliresim.com/dbOk5X.jpg

http://i.hizliresim.com/5VDMdL.jpg

beytullahakyuz 7 yıl önce

2. resimde altta görünen "Tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri göster" butonuna bastıktan sonra yeni listenin resmini çekip gönderebilir misin?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Bence normal, nema problem. Benimkide 2Gb civarında (Boştayım ama arka planda bir hayli yüklü sayılırım).

Windows 10 işletim sistemi kullanmaktayım ve bellek kullanımı işletim sistemine göre nispi farklılıklar gösterebilir.

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Görünüşe göre bilgisayarınızın belleğini kullanan bir zararlı bilgisayarınıza bulaşmış olabilir.Bunu çözebilmek için çeşitli temizlik araçları kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki araçlar ile bilgisayarınız temizleyin ve son durumu tekrar paylaşın.

Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?