DNS sorunu yaşıyorum tamamen nasıl çözerim?

mehmet858 (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba iyi günler dilerim. Sadece bilgisayardan girdiğim zaman dns sorunu alıyorum. Cmd den kod yazıp önce oradan dns temizliği falan yaptım sıfırladım  normale döndü ama şimdi de arada bir bu sorunu veriyor bu sıkıntıyı ortadan tamamen nasıl kaldırabilirim.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

DNS sorunu yaşıyorsan, sürekli DNS ile ilgili hata alıyorsan el ile bilgisayarına sabit DNS adresi verebilirsin. Bu bir çözüm olabilir:

DNS nasıl değiştirilir ile ilgili çözüme buradan ulaşabilirsin: DNS değiştirme

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Tam olarak yaşadığın DNS sorunu nedir? Biraz daha bilgi verirsen çok iyi olur. Aldığın hata mesajı bizim için önemli. Başka tarayıcı denedin mi mesela? Firefox, Chrome, Opera gibi kendi kullandığından farklı bir tarayıcı ile denemelisin.