Dns Sunucusuna bağlanılamıyor hatası

ukalenderoglu (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba kablosuz airties dağıtıcıdan internet kullanıyorum.Fakat sürekli dns sunucusuna bağlanılamıyor hatası alıyorum.İpconfig/flushdns,registerdns,release,renew işlemlerini yaptıktan sonra internet geliyor ama 10 dakika sonra gidiyor.Ayrıca telefondan wifiye bağlanıyor ama ondada hiç girmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 2 cevap

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

dağıtıcıdan internete giremezsin dağıtıcın ana modeme bağlı olmadıkça

ukalenderoglu 8 yıl önce

ana modeme bağlı zaten internet geliyor

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

 1) modemin elektiriğini çıkart yeniden tak böylece resetlemiş olursunuz yine olmuyorsa aşağıda resimdeki talimatları uygula

2)

ukalenderoglu 8 yıl önce

resetledim kaç kez aynı sorun

candan 8 yıl önce

cevabı düzelltim yeniden resimli anlatım var

ukalenderoglu 8 yıl önce

sen adamsın :)

candan 8 yıl önce

nasıl düzeldimi acaba

ukalenderoglu 8 yıl önce

10 dakikada 1 olacağına 1 saate 1 oluyor bunada razıyım :)