Doğrulama kodu kabul edilmiyor, ne yapmalıyım?

kullaniciadi567 (1) 3 yıl önce sordu

Telefonumu sıfırlarken duo'dan çıkmayı unutmuşum. Şimdi Instagram'a girmek için kod lazım ama duo yok. Yedek kurtarma kodlarımı kabul etmiyor. Maille değil telefonla kaydoldum o yüzden destek'te alamıyorum. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Destek alabilmeniz için mail ile kayıt olmuş olmanız gibi bir zorunluluk yok.

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ adresinden telefonunu girdiğinde kurtarma linki gelmiyor mu?