Dokunmatik sorunu

ubeyts (1) 9 yıl önce sordu

merhabalar .Casper tabletiminn tim fonksiyonları alışıyor fakat dokunmatiği çalışmıyor.Nasıl çözebilirm bu problemi?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Dokunmatik çalışmıyorda yapabileceğiniz, en azından evde yapabileceğiniz bir işlem yok. Muhtemelen dokunmatik arızalandı ve değişmesi gerekecektir.

Bunun için Casper Tableti servis götürmelisiniz.  Dokunmatik ekran cam değişimi ile sorunu çözelbileceklerini düşünüyorum.

Casper Müşteri Hizmetleri telefonu 0 850 250 77 77. Bu numaradan size en yakın servisin adresini alabilirsiniz. Telefonda Dokunmatik değişimi fiyatı konusunda Casper tabletin modelini verirseniz size fiyat da vereceklerdir.

Veya Casper Bayi  Yetkili Teknik Servis arama (buraya tıklayarak)  size en yakın yetkili teknik servisin adresine ulaşabilirsiniz.