Donanım aygıtı sorun giderme devam edemiyor ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

hata şu :

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Senin bilgisayarında sorun bitmiyor. Bence en iyisi bi sıfırlama yap. Bütün her şey eski haline dönsün.

nvidiagtx 6 yıl önce

Abi, Dosyalar oyun, falan var bunlar gideceği kesin ama abi D: Diskinide sıfırlayacakmı. ? oraya atcam dosyaları

omercik 6 yıl önce

Daha önce de demiştim, "her şeyi kaldır" seçeneğini seçtikten sonra "yalnızca Windows'un yüklü olduğu sürücü" seçeneğini seçersen D diskine hiçbir şey olmaz. Defalarca yaptım, bilgi değil tecrübe konuşuyor :) @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

Abi bunun aşamalı anlatımı varmı.

nvidiagtx 6 yıl önce

ha birde güncel olan sürücüleri birdaha mı güncelleyecegim.

omercik 6 yıl önce

Aşaması falan yok kardeşim. Sıfırla butonuna tıkladıktan sonra "dosyalarımı koru" ve "her şeyi kaldır" diye seçenekler karşına çıkar. Eğer istersen "dosyalarımı koru" seçeneğini de seçebilirsin. O zaman dosyalarına hiçbir şey olmaz. Sıfırladıktan sonra sürücüleri zaten Windows 10'un kendisi yükler ve günceller. Orasını kafana takma. @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

sağol abi, birşey daha sorcam kusura bakma o dosyalarımı koru seçeneği Sıfırlamayuı yapacağım disk için geçerli değilmi ona tıklamazsam bi sıkıntı olurmu :D

omercik 6 yıl önce

Dosyalarımı koru seçeneği bütün bilgisayarın içindir. Ama eğer karşına çıkarsa "yalnızca Windows'un yüklü olduğu sürücü" seçeneğini seç. Dosyalarını da her D diskine at sıfırlamadan önce. @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

Abi sıfırladım oyunlar falan duruyor bazıları şimdi onları silcem ama abi, birçok dll hatası alıyorum