Dondurduğum facebook hesabım başkasının eline geçti. Ne yapmalıyım?

neslihan2323 (1) 3 yıl önce sordu

Yıllar önce açtığım face hesabımı dondurmuştum ancak geri açıldığını başkasının eline geçtiğini ögrendim çalınmış. Arkadaşlar dedi hesabı geri açmışsın diye şaşırdım üstelik paylaşımlar bile yapılıyomuş yolladılar ekran fotolarını şok oldum e_posta yada numaraya erişimim yok lütfen o hesabı kapatabilirmisiniz size ulaşmak için cok uğraştım 😔😔🙏Neslihan Hann eski hesap ne olur kapatın 😔

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bunu facebook yetkilileri ile görüşmende fayda var.

Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim?

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Biz Facebook kapatma veya çalma gibi işlemler yapamıyoruz maalesef. Ancak siz o hesabı "beni taklit ediyor" gerekçesiyle şikayet edebilirsiniz. Bu konuda yönlendirmekten başka elimizden bir şey gelmez. Üzgünüm.