Dondurduğum İnstagram hesabıma erişemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

drunk (1) 3 yıl önce sordu

SON ATILAN BULUNAMAYAN HESAB ICIN olan videoyu izledim denedim olmuyor her saniyesini başa sarıp sarıp izledim ama olmuyor instagram hesabıma erişim sağlayamıyorum. 20 tane bağlantı linki gönderdim hepsinde BULUNAMAYAN hesap vs. Diye sorunlar  googledan denedim bir dakika çok fazla kez denedin Lütfen bekle ve daha sonra dene diyor kimliğimi yolladim fotoğraf çekindim her şeyi yaptım olmuyor neymiş ben hesabim sahibi değilmişim

Toplam 1 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

dondurulan hesab zaten bilgilerinle giriş yaptıgın zaman aktif oluyor ama onun dışında şifre sıfılama işlemi yapmak zor oluyor ..
baglantı

drunk 3 yıl önce

hocam 2 ay geçti hatırlamam zor denedim tüm şifrelerimi ama hatırlamıyorum ben sürekli değiştiren bi insanım.

krsn 3 yıl önce

instagram ile iletişime geçmeni tavsiye ederim .@drunk

drunk 3 yıl önce

dostum bana bi yol göster be nolur

krsn 3 yıl önce

@drunk bu baglantı dışında başka bir çözüm olacagını sanmıyorum

gorele28 3 yıl önce

instagrrama hangi hesap ile kaydolduysan şifre yenileme linki gönderebilirsin hesap dediğim ya son kelimeleri gmail.com yada outlook.com olandır hele acamadığın intagram hesabında cep telefonu numarası kayıtlı ise öyle daha kolay yenileyebilirsin şifreni @drunk

krsn 3 yıl önce

sorun şifre yenileme baglantısında degil gelen baglantı hata veriyor instagram hesabına ulaşamadı diye.